Tutorial video Bootstrap, HTML i CSS

11 691 0

Tworzenie stron WWW w dzisiejszych czasach diametralnie różni się od tego jak tworzyliśmy strony nawet kilka lat temu. W zapomnienie odeszły już tabelki. Dziś mamy HTML5, CSS3, responsive web design, flexbox, css grid, SASS, frameworki JS czy narzędzia automatyzujące pracę jak Webpack czy Gulp.

Ten ogromny rozwój front-endu spowodował, że możemy tworzyć dużo ładniejsze i bardziej interaktywne strony internetowe. Musimy również spędzać więcej czasu na nauce nowych rzeczy, bo te pojawiają się bardzo często.

Ale skoro tu jesteście to znaczy, że to lubicie i zdajecie sobie sprawę, że tylko ciągły rozwój gwarantuje sukces:)

W moich wpisach staram się powtarzać, że Bootstrap jest tylko narzędziem, które korzysta z HTML/CSS/JS a nie gotowym rozwiązaniem, które zwalnia z nauki wcześniej wymienionych. Dlatego powtórzę to jeszcze raz, bo to, że potencjalny pracodawca może wymagać znajomości Bootstrapa nie oznacza, że nie będziecie musieli na przykład zakodować szablonu mailingu na tabelkach i ten już tu nie pomoże 😉

Jeśli szukacie dodatkowej wiedzy o Bootstrapie duża porcję wiedzy otrzymacie od ekipy MDBootstrap którzy na codzień zajmują się Bootstrapem i znają go niemalże lepiej od jego twórców. Tworzą oni tutoriale które są przeznazcone dla początkujących średnio zaawansowaych oraz zaawansowanych developerów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam na tę stronę

Kurs video Bootstrap 5

Kurs Bootstrap 5 - od podstaw
Kurs Bootstrap 5 - praktyczny projekt

Kurs video tworzenie stron WWW

Warsztaty tworzenia stron internetowych
Wprowadzenie do tworzenia stron internetowych

Kurs video HTML i CSS

Kurs HTML 5.1 - podstawy tworzenia stron
Kurs CSS3 - kodowanie ze stylem

Kurs video WordPress

WordPress -  tworzenie responsywnych szablonów w mniej niż 10 minut
Tworzenie profesjonalnych stron z WordPress

13 votes, average: 4,85 out of 513 votes, average: 4,85 out of 513 votes, average: 4,85 out of 513 votes, average: 4,85 out of 513 votes, average: 4,85 out of 5 (13 głosów, średnia: 4,85 na 5)
Loading...

Chcesz coś napisać?

Podziel się swoją opinią bądź dodaj coś od siebie.

*

*